Michael/Strom

Become Client   En Pl

Zobacz

k\

Michael / Ström is a modern brokerage house, offering professional and comprehensive support in the area of ​​investment banking for companies and unique investment products for individual clients. Corporate bonds are our specialty./i>

SWe offer our clients many proprietary, transparent investment solutions that enable them to achieve satisfying profits while minimizing risk.

That what distinguishes us from competition is above all competence coming from the knowledge and rich experience on financial markets which we gained by placing bonds on total value over 10,5 bn PLN.

Tworzymy silny zespół ekspertów. Jest wśród nas m.in. 9-ciu maklerów papierów wartościowych, 6 osób posiadających tytuł CFA lub licencję Doradcy Inwestycyjnego oraz 35 Doradców Private Brokerage. Wspólnie tworzymy firmę, z której jesteśmy dumni.

Obecnie Dom Maklerski Michael / Ström poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku

Doradca Private Brokerage

Miejsce pracy: Warszawa, Trójmiasto, Szczecin, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź

Główne zadania

  • Utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu private banking;
  • Oferowanie produktów i usług finansowych z obszaru rynku kapitałowego;
  • Obsługa Klientów w zakresie produktów oferowanych przez Dom Maklerski;
  • Informowanie Klientów o bieżących wydarzeniach rynkowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Domu Maklerskiego;
  • Aktualizowanie wiedzy z zakresu produktów i procesów sprzedaży oraz rynku kapitałowego;
  • Zapewnienie Klientom zindywidualizowanej obsługi wysokiej jakości.

Wymagania

  • Min. 2 – letnie doświadczenie w obsłudze Klienta segmentu private banking oraz w sprzedaży;
  • Bardzo dobra znajomość rynków finansowych;
  • Znajomość rozwiązań inwestycyjnych kierowanych do klienta segmentu private banking;
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki o profilu ekonomicznym;
  • Mile widziana licencja maklera papierów wartościowych, doradcy inwestycyjnego lub CFA;
  • Skuteczność w działaniu poparta sukcesami sprzedażowymi;
  • Rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych;
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoki stopień motywacji do pracy i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące część stałą i premie sprzedażowe;
    - Wynagrodzenie stałe w wysokości do 20000 zł brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia;
    - Nieograniczona premia uzależniona od osiąganych wyników sprzedażowych
  • Dostęp do szerokiego wachlarza rozwiązań inwestycyjnych, dostosowanych do potrzeb Klientów segmentu private banking;
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów w zakresie analizy finansowej, prawnej oraz marketingowej;
  • Pakiet szkoleń;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pracę w zgranym, energicznym i doświadczonym zespole;
  • Partnerską formę współpracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany procesem rekrutacji wypełnij poniższy formularz lub wyślij do nas CV na adres e-mail kariera@michaelstrom.pl. Przesłanie CV oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Michael/Ström Dom Maklerski S.A. w celu bieżącej rekrutacji.

Jeżeli chcesz abyśmy odezwali się do Ciebie podczas innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Domu Maklerskim dopisz do swojego CV poniższą klauzulę :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wszelkich rekrutacjach organizowanych przez Michael/Ström Dom Maklerski S.A. z siedzibą (02-305) w Warszawie przy al. Jerozolimskich 134, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE”

Kliknij aby dowiedzieć się jakie przysługują ci prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Michael/Ström Dom Maklerski S.A.

ACCEPT